web tasarım

Leda Türkiye Landing Page Tasarımı

CEDA Web Site Tasarımı

CEDA için Web Site Tasarımı yapıldı. Yapılan tasarımda markanın kurumsal kimliğini ön plana çıkaracak çizgiler ve renkler tercih edildi. Markanın yenilikçi ve ileriye açık yatırımlarını destekleyen bu çalışma, tüm mobil cihazlar ile uyumlu hale getirildi. Siteyi İncelemek İçin Tıklayınız

Sönmez Holding

Bursa’nın sanayi devlerinden Sönmez Holding’in internet sitesini yeniledik. Çağın gerekleri olan modern ve şık tasarımlar kullandık. Site tüm cihazlardan görüntülenebilir. İncelemek için tıklayın

Mutfak Elibol

Kurumsal beslenme / toplu yemek üretimi konusunda faaliyet gösteren Mutfak Elibol için, bütün cihazlara uyumlu (responsive) bir web sitesi yaptık. İncelemek için Tıklayın.

Este&Slim

Este&Slim sağlık ve güzellik hizmetleri için hazırladığımız web tasarımı, HTML5 özelliklere sahip, Bootstrap kullanılarak WordPress alt yapısı üzerine kurulmuş responsive bir sitedir. İncelemek için Tıklayın.

Gölvadi Sitesi

Bursa’da Doğanın Kalbinde yapılan Gölvadi Sitesi’nin internet sitesini yaptık. İncelemek için Tıklayın.

Durmaz Mimarlık

Estetiği ve çözümü ortak paydada birleştirmeyi hedefleyen Serhat Durmaz Mimarlık internet sitesini yenilikçi ve minimalist bir tasarım anlayışıyla yayına aldık. Akıllı telefonlar ve tabletler dahil bütün cihazlarda çalışan responsive yapısıyla kodlanan sitenin alt yapısında WordPress içerik yönetim panelini kullandık. İncelemek için Tıklayın.

Uludağ Astrofest 2015

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin geleneksel olarak Uludağ’da düzenlediği “Uludağ Astrofest” için internet sitesi hazırladık. İncelemek için tıklayınız.