bursa reklam ajansı

Greeny Energy

Rüzgar enerjisi depolama tesisleri bulunan Greeny Energy için modern ve şık bir logo tasarımı yaptık. Aynı zamanda tüm kurumsal kimlik elemanlarının uygulamasını da gerçekleştirdik.

Sönmez Holding

Bursa’nın sanayi devlerinden Sönmez Holding’in internet sitesini yeniledik. Çağın gerekleri olan modern ve şık tasarımlar kullandık. Site tüm cihazlardan görüntülenebilir. İncelemek için tıklayın

Serhat İnşaat

Serhat İnşaat için yepyeni bir kurumsal kimlik tasarımı yaptık.

Altınçağ’da Bilim Sergisi

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi tarafından hazırlanan “ALTINÇAĞ’DA BİLİM” sergisinde bulunan ürün ve düzeneklerin fotoğraf çekimi yapıldı.

Mutfak Elibol

Kurumsal beslenme / toplu yemek üretimi konusunda faaliyet gösteren Mutfak Elibol için, bütün cihazlara uyumlu (responsive) bir web sitesi yaptık. İncelemek için Tıklayın.

Gallignani Grafik Tasarım İşleri

94 yıllık İtalyan markası Gallignani için hazırladığımız çeşitli grafik tasarım işlerini hazırladık. 1922’den bu yana şirketin temelini oluşturan 94 yıllık prensiplerinden taviz vermeden çalışmalarına devam eden Gallignani’nin değerlerini yansıtan açık hava, katalog, broşür ve ilan tasarımlarını hazırladık.

F&D Hukuk

F&D Hukuk için modern ve şık bir kurumsal kimlik tasarımı gerçekleştirdik.

Ruberu Palace

Akcan Yapı’nın Bursa’nın merkezinde yaptığı projesi Ruberu Palace için A’dan Z’ye kampanya tasarladık. Kurumsal kimlik, sloganlar, katalog tasarımı, outdoor reklam uygulamaları, proje 3d panorama, 3d iç mekan görselleri başta olmak üzere tüm reklam çalışmalarını gerçekleştirdik.

Este&Slim

Este&Slim sağlık ve güzellik hizmetleri için hazırladığımız web tasarımı, HTML5 özelliklere sahip, Bootstrap kullanılarak WordPress alt yapısı üzerine kurulmuş responsive bir sitedir. İncelemek için Tıklayın.

Gölvadi Sitesi

Bursa’da Doğanın Kalbinde yapılan Gölvadi Sitesi’nin internet sitesini yaptık. İncelemek için Tıklayın.