bursa reklam ajansı

Instagram Hesabınız için En İyi Seçeneği Yapay Zeka Söyleyecek

Türkiye’de geliştirilen Ask Lisa, makine öğrenmeyle Instagram’da en çok beğenilecek fotoğrafı seçiyor. Instagram hayatımıza girdikten kısa süre sonra kendisine her alanda yer açtı. Bu kısa zaman zarfında medyadan, ticarete her sektörde etkin olarak kullanımlarına şahit olduk Instagram’ın. Özellikle markalar için beğeniler, takipler gibi tüm etkileşimler oldukça önemli bir konuma geldi.     İşte tam bu […]

Greeny Energy

Rüzgar enerjisi depolama tesisleri bulunan Greeny Energy için modern ve şık bir logo tasarımı yaptık. Aynı zamanda tüm kurumsal kimlik elemanlarının uygulamasını da gerçekleştirdik.

Sönmez Holding

Bursa’nın sanayi devlerinden Sönmez Holding’in internet sitesini yeniledik. Çağın gerekleri olan modern ve şık tasarımlar kullandık. Site tüm cihazlardan görüntülenebilir. İncelemek için tıklayın

Serhat İnşaat

Serhat İnşaat için yepyeni bir kurumsal kimlik tasarımı yaptık.

Mutfak Elibol

Kurumsal beslenme / toplu yemek üretimi konusunda faaliyet gösteren Mutfak Elibol için, bütün cihazlara uyumlu (responsive) bir web sitesi yaptık. İncelemek için Tıklayın.

Gallignani Grafik Tasarım İşleri

94 yıllık İtalyan markası Gallignani için hazırladığımız çeşitli grafik tasarım işlerini hazırladık. 1922’den bu yana şirketin temelini oluşturan 94 yıllık prensiplerinden taviz vermeden çalışmalarına devam eden Gallignani’nin değerlerini yansıtan açık hava, katalog, broşür ve ilan tasarımlarını hazırladık.

Gallignani İlan Tasarımı

Ruberu Palace

Akcan Yapı’nın Bursa’nın merkezinde yaptığı projesi Ruberu Palace için A’dan Z’ye kampanya tasarladık. Kurumsal kimlik, sloganlar, katalog tasarımı, outdoor reklam uygulamaları, proje 3d panorama, 3d iç mekan görselleri başta olmak üzere tüm reklam çalışmalarını gerçekleştirdik.

Este&Slim

Este&Slim sağlık ve güzellik hizmetleri için hazırladığımız web tasarımı, HTML5 özelliklere sahip, Bootstrap kullanılarak WordPress alt yapısı üzerine kurulmuş responsive bir sitedir. İncelemek için Tıklayın.

Gölvadi Sitesi

Bursa’da Doğanın Kalbinde yapılan Gölvadi Sitesi’nin internet sitesini yaptık. İncelemek için Tıklayın.

MODSYS Tanıtım Filmi

E-Ticaret tedarikçi yönetim sistemi yazılımı olan MODSYS için, ürün ve hizmetlerini daha iyi anlatabilecekleri tanıtım filmi çekimi yaptık. Kurgu ve efektleri ile açıklayıcı bir tanıtım filmi oldu.

Durmaz Mimarlık

Estetiği ve çözümü ortak paydada birleştirmeyi hedefleyen Serhat Durmaz Mimarlık internet sitesini yenilikçi ve minimalist bir tasarım anlayışıyla yayına aldık. Akıllı telefonlar ve tabletler dahil bütün cihazlarda çalışan responsive yapısıyla kodlanan sitenin alt yapısında WordPress içerik yönetim panelini kullandık. İncelemek için Tıklayın.

Uludağ Astrofest 2015

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nin geleneksel olarak Uludağ’da düzenlediği “Uludağ Astrofest” için internet sitesi hazırladık. İncelemek için tıklayınız.

Gelecek Bizim Eserimiz Olacak!

Bursa Valiliği ve Bursa Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen trafik lambalarında cam silen, mendil satan çocukların sokaklardan kurtarılması için bilgilendirme amacıyla billboard tasarımları yaptık.

İndeteks

İndeteks İnşaat için yepyeni bir kurumsal kimlik tasarladık. Tasarım modern ve şık çizgilerle çağımızın gerekliliklerini karşılıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Gençlik ve Spor Bakanlığı için 2012 Londra Olimpiyatlarını anlatan bir infografik tasarladık.

Epsan

Epsan için fuar standında ve dergilerde ilan olarak kullanılacak tasarımlar ürettik.

Balkanlarda Bursa İzleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ortak tarihe sahip olduğumuz Balkan ülkelerinde yaptığı icraatları anlatan “Balkanlarda Bursa İzleri” broşürünü tasarladık.

Concept Bademli

Bursa’nın lüks semti Bademli’de hayata geçirilen “Concept Bademli” villaları için katalog tasarımı ve 3 boyutlu görselleştirme (3D Render) yaptık. Proje tanıtım stratejilerinden dolayı katalog 3 dil olarak (Türkçe, İngilizce, Arapça) tasarlandı.

Aliden Home Collection

Aliden Home Collection için kurumsal kimlik tasarımı yaptık. Modern ve ergonomik olarak düşünülen logoda, ev tekstili ürünlerinin çeşitliliğini yansıtmak için bir çok renk birarada kullanıldı.

Kukla Festivali (Konsept)

Kukla Festivali için konsept tasarım yaptık.

Sınav Koleji

Mustafakemalpaşa Sınav Koleji’nin katalog tasarımını yaptık.

Epsan

Epsan için katalog tasarımı gerçekleştirdik. Hem ürün tanıtımı hem de firma tanıtımı içerikleri bulunan katalog, 2 dil olarak tasarlandı.

Mutaş Madencilik

Mutaş Madencilik şirketinin kurumsal kimliği yenilendi.

Zeno Yapı

Zeno Yapı detaylı kurumsal kimlik tasarımı yapıldı.