bursa reklam ajansı

Gallignani İlan Tasarımı

Sönmez Holding

Bursa’nın sanayi devlerinden Sönmez Holding’in internet sitesini yeniledik. Çağın gerekleri olan modern ve şık tasarımlar kullandık. Site tüm cihazlardan görüntülenebilir. İncelemek için tıklayın

Serhat İnşaat

Serhat İnşaat için yepyeni bir kurumsal kimlik tasarımı yaptık.

İndeteks

İndeteks İnşaat için yepyeni bir kurumsal kimlik tasarladık. Tasarım modern ve şık çizgilerle çağımızın gerekliliklerini karşılıyor.

Altınçağ’da Bilim Sergisi

Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi tarafından hazırlanan “ALTINÇAĞ’DA BİLİM” sergisinde bulunan ürün ve düzeneklerin fotoğraf çekimi yapıldı.

MODSYS Tanıtım Filmi

E-Ticaret tedarikçi yönetim sistemi yazılımı olan MODSYS için, ürün ve hizmetlerini daha iyi anlatabilecekleri tanıtım filmi çekimi yaptık. Kurgu ve efektleri ile açıklayıcı bir tanıtım filmi oldu. http://www.youtube.com/watch?v=C-SRP5tQHUc

Epsan

Epsan için fuar standında ve dergilerde ilan olarak kullanılacak tasarımlar ürettik.

Ruberu Palace

Akcan Yapı’nın Bursa’nın merkezinde yaptığı projesi Ruberu Palace için A’dan Z’ye kampanya tasarladık. Kurumsal kimlik, sloganlar, katalog tasarımı, outdoor reklam uygulamaları, proje 3d panorama, 3d iç mekan görselleri başta olmak üzere tüm reklam çalışmalarını gerçekleştirdik.

Greeny Energy

Rüzgar enerjisi depolama tesisleri bulunan Greeny Energy için modern ve şık bir logo tasarımı yaptık. Aynı zamanda tüm kurumsal kimlik elemanlarının uygulamasını da gerçekleştirdik.

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Gençlik ve Spor Bakanlığı için 2012 Londra Olimpiyatlarını anlatan bir infografik tasarladık.

Zeno Yapı

Zeno Yapı detaylı kurumsal kimlik tasarımı yapıldı.

Balkanlarda Bursa İzleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ortak tarihe sahip olduğumuz Balkan ülkelerinde yaptığı icraatları anlatan “Balkanlarda Bursa İzleri” broşürünü tasarladık.

Aliden Home Collection

Aliden Home Collection için kurumsal kimlik tasarımı yaptık. Modern ve ergonomik olarak düşünülen logoda, ev tekstili ürünlerinin çeşitliliğini yansıtmak için bir çok renk birarada kullanıldı.

Epsan

Epsan için katalog tasarımı gerçekleştirdik. Hem ürün tanıtımı hem de firma tanıtımı içerikleri bulunan katalog, 2 dil olarak tasarlandı.