DİJİTAL PAZARLAMA

İnsanların sabah ilk bilgisayarlarını ya da telefonları ellerine alıp Facebook’a girdikleri, Youtube’a bir günde yüklenen videoları seyretmeye bir insanın gücünün yetmeyeceği, insanların marka web siteleri kadar sosyal medya hesaplarını da incelediği ve herşeyin internete doğru hızla yol aldığı bir durumda dijitalde yoksanız yeni insanlara kolaylıkla ulaşmanız imkansız. Ruberu dijital pazarlama ile dijital dünyanın tüm imkanlarını sizler için araştırıyor, tecrübe ediyor ve markanız için uygulamaya sokuyoruz.

Dijital pazarlama kategorisinde verdiğimiz hizmetler
Web Sitesi Tasarımı

WEB SİTESİ TASARIMI

Web sitenizin müşterilerinize en rahat şekilde hizmet vermesini sağlıyoruz. Görsel hiyarerşi, tasarımın gözü yormaması ve binlerce çeşit cihazdan doğru çalışmasını sağlıyoruz.

Banner, takeover uygulamaları

BANNER, TAKEOVER UYGULAMALARI

İnsanları sevdiği bir içeriği okurken yanında duran bannera tıklamaları zordur. Biz bunu mümkün kılmak için çalışıyoruz.

Mailing

MAILING

Gerek mesajlarınız, gerekse bildirimlerinizde kullanabilceğiniz mailing hizmetini doğru bir tasarımla hazırlayıp etkisini üst seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Kampanyaların interaktif stratejileri

KAMPANYALARIN İNTERAKTİF STRATEJİLERİ

Offlineda hazırlanmış bir kampanyanın online mecraya, doğru bir şekilde aktarılması için çalışıyoruz.

Mobil uygulama

MOBİL UYGULAMA

Gerek pazarlama faaliyetleriniz gerekse ürün sunumunuz için gereken mobil uygulamayı en doğru bir şekilde hazırlıyoruz.

SİZ DE MARKANIZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTİYORSANIZ HEMEN BAŞLAYALIM! BİZE ULAŞIN

HİZMETLERİMİZ

MARKALANDIRMA

MARKALANDIRMA

Logo ve kurumsal kimlik tasarımı, katalog ve broşür tasarımı, matbu evrak tasarımları, faaliyet raporları gibi çizgi altı olarak bilinen tasarım hizmetleri veriyoruz.

REKLAMCILIK

REKLAMCILIK

Çizgi üstü olarak bilinen belli bir strateji dahilinde 360 derece marka hedefine uygun pazarlama faaliyetleri hazırlıyoruz.

GÖRSELLEŞTİRME

GÖRSELLEŞTİRME

Fotoğraf çekimi, illustrasyon hazırlama, tanıtım-reklam filmi hazırlama ve post-prodüksiyon alanlarında hizmet veriyoruz